افزودن تصاویر روزانه موتور بینگ به ویندوز

اگر شما هم علاقمند به استفاده از موتور جستجوی شرکت مایکروسافت بنام بینگ باشید ْ حتما متوجه تصاویر بسیار زیبایی بعنوان والپیپر در پس زمینه صفحه اصلی این موتور جستجو شده اید . شاید شما هم مانند بسیاری از کاربران این موتور جستجو مایل باشید این تصاویر در پس زمینه صفحه دسکتاپ ویندوز شما هم نمایش داده شده و هر روز نیز تصاویر آن تغییر نماید . شرکت مایکروسافت در اجابت درخواست عده زیادی از کاربران ویندوز اپلیکیشنی به نام Bing Wallpaper منتشر نموده است که با نصب آن در سیستم عامل ویندوز ْ می توانید از تصاویر روزانه موتور جستجوی بینگ در سیستم عامل ویندوز استفاده نمایید .

این اپلیکیشن باعث می شود تصاویری که بصورت روزانه در موتور جستجوی بینگ قرار می گیرد ْ بصورت خودکار در صفحه دسکتاپ ویندوز شما هم نمایش داده شود .

برای دانلود و نصب این اپلیکیشن کافی است به آدرس وب سایت رسمی مایکروسافت مراجعه و بر روز گزینه Install Now کلیک نمایید.
این اپلیکیشن بعد از نصب ْ به شکل آیکن کوچک آبی رنگ بینگ در قسمت سینی سیستم ( System Tray ) در سمت راست تسکبار قرار می گیرد . فقط در نظر داشته باشید این اپلیکیشن در مراحل اولیه نصب از شما می خواهد صفحه اصلی مرورگر خود و موتور جستجوی پیش فرض آنرا به موتور بینگ تغییر دهید که اگر مایل به اینکار نیستید کافی است در همان پنجره تیکهای مربوطه را بردارید .

آدرس دانلود اپلیکیشن :

https://www.microsoft.com/en-us/bing/bing-wallpaper

شرکت نوید ایرانیان حامی و توسعه دهنده پروژه جوملا فارسی